Bosfor Endüstriyel Mutfak Makineleri

HAKKIMIZDA

Endüstriyel Mutfak Makineleri

BOSFOR

Bosfor Makina Hakkında.

Hakkımızda

Türkiye’nin her bölgesinde geniş bir pazarlama ve teknik servis ağına sahip olan BOSFOR, bayilerine kusursuz hizmeti ilke edinmiştir.

Endüstriyel mutfak sektöründe kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden üretim yapmayı hedeflemektedir.

Ürünlerle ilgili problemlerde Türkiye’nin her bölgesinde bulunan alanında uzman teknik servis ağıyla anında müdahale edecek potansiyele sahiptir.

BOSFOR geniş ihracat hacmiyle dünya pazarında kısa sürede kendini konumlandırmıştır.
Ürünlerini 3 kıtaya ihraç eden BOSFOR tüm birimleriyle hedef müşterilerine koşulsuz ürün memnuniyeti ve satış sonrası destek uygulamalarını sunmaktadır.
Kendi alanında Türkiye’nin adını yurt dışında da en iyi şekilde temsil etmekte ve uluslararası alanda ülkemizin tanıtımını en iyi şekilde yapmaktadır.

Geniş ve Esnek Ürün Çeşitliliği

10 farklı ürün grubunda 50’nin üzerinde geniş ürün çeşitliliği ve değişken talepleri her daim cevaplayabilir olmak esasıyla yönetilen iş ve üretim sistemleri sayesinde; başta Türkiye ve Avrupa olmak üzere 5 kıtada 30’un üzerinde ülkede kendine saygın bir yer edinmiştir.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Bünyesinde bulunan tüm ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyerek geliştiren BOSFOR, doğanın ve insan sağlığının korunmasını öncelikli ilke olarak benimsemiş, sektöründe öncü bir firmadır.

Ürün Geliştirme Yaklaşımı

BOSFOR’un ürün geliştirme yaklaşımının temelinde “eksiksiz iş görürlük” ve “pratiklik” yer alır. Bu yaklaşım paralelinde geliştirilen tüm makinalar farklı tipte kullanıcıların iş ihtiyaç ve kapasitelerine kusursuz cevap verir. BOSFOR ürünleri kalite ve dayanıklılıklarının yanı sıra kullanım ve bakım kolaylıkları ile de emsallerinden ayrılmaktadır.

× Mesaj Gönderin